NOAQ Boxwall BW52 a BW102

Společnost FIPREX CZ s.r.o. již dva roky přináší na český trh produkty protipovodňové ochrany švédské společnosti NOAQ Flood Protection AB.

Tyto mobilní protipovodňové zábrany se vyznačují nepřekonatelně vysokou efektivitou nasazení, která spočívá zejména v rychlosti stavby a možnosti opakovaného použití.

Základním využitím v našem prostředí je nasazení v případě bleskových povodní a přívalových dešťů, kdy je možné při správném použití značně snížit či dokonce minimalizovat způsobené škody, ale samozřejmostí je i možnost využití při ochraně před klasickou povodní.

Každý z nás, kdo má zkušenosti se „standardní“ ochranou proti vodě ve formě pytlů s pískem, musí ocenit rychlost a jednoduchost použití prostředků NOAQ Flood Protection AB, kdy je možné použitím Boxwall BW52 postavit 100 m dlouhou a 50 cm vysokou hráz ve 3 lidech za necelou půlhodinu, pokud se práce chopí jen trochu secvičený tým, například z řad HZS či jednotek SDH.

Katalogový list je k dispozici zde FIPREX_CZ_NOAQ_2020.pdf

A o tom, jak vypadá nasazení Boxwall v praxi si můžete přečíst zde Pouziti_Boxwall_BW52_14-10-2020.pdf

Jestliže Vás Boxwall zaujal, neváhejte se nám ozvat a my Vám připravíme individuální nabídku včetně případné přípravy celého protipovodňového opatření a zaškolení obsluhy. Jednoduše využijte náš kontaktní formulář zde.

0
 .