Protipovodňová ochrana

Společnost FIPREX CZ s.r.o. přináší již od roku 2018 na český trh produkty protipovodňové ochrany švédské NOAQ Flood Protection AB. Jsme výhradním dovozcem těchto produktů, které dodáváme jak partnerským prodejcům, tak i přímo koncovým uživatelům.

Od roku 2020 jsme rozšířili sortiment o hradidlový systém RAPID vyráběný italskou PELLEGRINO S.r.l. - Anti-flood barriers division.NOAQ Boxwall BW52 a BW102

Postavit 100 metrů hráze o výšce půl metru za 5 hodin s 10 hasiči z pytlů s pískem, nebo za 20 minut ve 4 lidech z našich zábran? Kombinace snadné manipulace společně s rychlostí nasazení bez nutnosti jakékoliv předchozí úpravy terénu a s možností opakovaného použití tvoří z tohoto systému univerzální nástroj protipovodňové ochrany 21. století.  

Více informací naleznete v produktovém listu NOAQ Boxwall, který si můžete stáhnout níže.

NOAQ Boxpool

NOAQ Boxpool je varianta NOAQ Boxwall uzavřená do podoby nádrže. Mobilní, lehce smontovatelná nádrž může sloužit k uložení vody, nebo jiných kapalin. Zároveň je možné ji použít k dočasnému uložení sypkých materiálů, jako jsou piliny, hobliny apod.

Více informací naleznete v produktovém listu NOAQ Boxpool, který si můžete stáhnout níže. 

RAPID Click & Moderna

Protipovodňová zábrana RAPID® Click a MODERNA je jedním z několika řešení ochrany proti povodním společnosti PELLEGRINO S.r.l. - Anti-flood barriers division, kterou v rámci České Republiky zastupuje FIPREX CZ s.r.o. Patentovaný uzamykací systém zábran RAPID® Click umožňuje vysoce efektivní a velice rychlé nasazení k ochraně předem určených ohrožených prostor. 

Více informací naleznete v produktovém listu RAPID, který si můžete stáhnout níže.